KOLAY FOTOĞRAF TÜYOLARI VE VİDEO FİKİRLERİ || VİRAL TİKTOK İPUÇLARI

Download This Video

İnanılmaz fotoğraf ve video ipuçlar

Herkese merhaba! İnternette ünlü olmak istiyorsanız, yaratıcı olmalısınız! Instagram ve TikTokta viral videolar hazırlayabilmeniz için harika tüyolar hazırladık! Hepsini izleyin ve en çok hangisini sevdiğinizi bizimle paylaşın!

Saçlarınız kısaysa fakat fotoğraf çekiminde masallardaki Rapunzel gibi uzun saçlarınızın olmasını istiyorsanız, bir peruk ya da postiş kullanabilirsiniz 😉 Bir arkadaşınızdan yardım istemeyi unutmayın. Bu sayede daha göz alıcı kareler elde edebilirsiniz. Daha şık fotoğraflar çekmek için kameranın önünde poz verirken gül yaprakları dökebilir ya da ışık oyunları yapabilirsiniz.

Yemek resimleri çekmeyi sevenler ve yemek blogu olanlar için harika video ipuçları derledik. Fotoğrafçılık ve filmcilik yeteneklerinizi artırmak için kesinlikle göz atmalısınız! Videomuzu izleyin ve test ettiğimiz viral TikTok ipuçları işe yarıyor mu görün 😉

ZAMAN BİLGİLERİ

00:21 – Muhteşem gıda fotoğrafçılığı tüyosu

01:37 – Ayna tüyosu

02:40 – Ev yapımı softbox

07:10 – Viral TikTok ipuçları

Bu video eğlence amaçlı hazırlanmıştır. Eksiksizlik, güvenlik ve güvenilirlik konusunda hiçbir garanti vermemekteyiz. Bu videodaki bilgilerden herhangi birini kullanmanız durumunda risk tamamen kendinize aittir ve hasar veya kayba uğramanız durumunda hiçbir sorumluluk tarafımıza ait olmayacaktır. Bunu aynı şekilde tekrarlamayı planlayan kişi, verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunda tüm sorumluluğu kabul eder.

Bu video, oyuncularımızın kontrollü bir ortamda yaptığı etkinlikleri içerebilir – aynı şekilde tekrarlamayı planlarsanız lütfen verilecek kararlar, gösterilecek özen ve gerekli önlemler konusunu dikkate alın.

Bu videoda görülen tüm ürün ve firma isimleri, ilgili sahiplerine ait ticari markalar™ veya tescilli® ticari markalardır. Kullanımları, herhangi bir ortaklık veya ürünlerin tasdiki anlamına gelmez.

———————————————————–

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için:

Müzik, Epidemic Sound:

Stock materials (photos, footages and other):

(Visited 1 times, 1 visits today)
%d bloggers like this: